Kvalita

Za kvalitu našich produktů ručíme
Proč PrintLine?

Ušetřete až 70 % svých nákladů

Alternativní tonery PrintLine přináší zákazníkům špičkovou kvalitu tisku srovnatelnou se spotřebním materiálem od originálních výrobců. Jednou z hlavních výhod využívání našich produktů je jejich cena – jsou totiž výrazně levnější než originální kazety díky využití recyklovaných součástek.

Proč PrintLine?

Vysoká výtěžnost

S našimi tonery se nemusíte bát, že po dni intenzivního používání dojdou a vy budete muset stále kupovat nové. Alternativní tonery totiž dosahují minimálně stejné výtěžnosti jako originální výrobky, proto vám nijak nebudou překážet v každodenní práci.

Proč PrintLine?

100% kompatibilita

Tonery PrintLine jsou založené na dlouhodobém testování jejich kvality a jsou v souladu se všemi platnými normami. Alternativní tonery a inkousty jsou plně kompatibilní s tiskárnami světových výrobců a jejich instalace i výměna jsou jednoduché, zvládne to opravdu každý.

Naše tajemství

Jak dbáme o naši kvalitu?

Jak je možné, že jsou kazety PrintLine kvalitou srovnatelné s originály a zároveň jsou levnější?

Alternativní tonery s maximální výtěžností

Všechny tonery, cartridge a inkousty PrintLine dosahují minimálně stejné výtěžnosti jako originální kazety. Jsme výrobcem alternativních tonerů pro celou řadu tiskáren světových výrobců, které zákazníkům zaručují ostrý tisk a velkou výtěžnosti, kterou dokládáme certifikátem STMC.

Šetrnost k životnímu prostředí

Při výrobě tonerů se snažíme využívat co nejvíce recyklovaných součástek, jelikož věříme, že i naše aktivity přispějí k udržení životního prostředí. Naše produkty se skládají z nového válce a toneru, obnovené nebo recyklované součástky a kryt toneru je z recyklovaného plastu.

Skvělá cena a ta nejvyšší kvalita

Díky ohleduplné produkci šetříme důležité zdroje a při výrobě alternativních tonerů spotřebujeme mnohem méně energie než při výrobě zbrusu nových kazet. To nám umožňuje zákazníkům nabídnout lepší cenu, pomoct jim s úsporou nákladů, a přitom zachovat vysokou kvalitu, maximální výtěžnost a naprostou kompatibilitu.