phone+420 777 186 637

Recenze náplní PrintLine

Recenze zákníků portálu Heureka.cz

recenze.jpg

Recenze od našich zákazníků.

Díky dobrému poměru ceny a kvality nepřemýšlíme o změně dodavatele,jelikož jsou Tonery PrintLine v této kategorii zatím asi nejlepší a nejvýhodnější. Alespoň v porovnání s předchozími dodavateli.

Jiří Fiala

IT oddělení

MERKUR CASINO a.s.

 

Spotřební materiál PrintLine odebíráme již přes dva roky. Jsme spokojeni s kvalitou dodávaného sortimentu, rychlostí dodávek a dárky, které vždy potěší. Značku PrintLine můžeme doporučit firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům

Jana Vojáčková - asistentka účetní

MAKA THERM CZ s.r.o.

Recenze od partnerských společností.

100mega

Značku PrintLine jsme do našeho sortimentu zařadili v roce 2011. Od té doby je PrintLine díky své šířce sortimentu, rychlému dodání a kvalitě stabilně prodávaná značka. Oceňujeme centrální sklad v Brně, který velmi pružně dodá zboží v případě nutnosti i tentýž den. 

Petr Špičák

Product Manager

100mega distribution

-----------------------------------------------------

T.S. Bohemia

Spotřební materiál PrintLine prodáváme již mnoho let. Ročně jej zakoupí tisíce spokojených zákazníků, kteří se díky skvělému poměru ceny a kvality rádi vracejí. Jsme spokojeni s šířkou sortimentu, která velmi rychle reaguje na potřeby našich zákazníků a je velmi často krok před konkurencí. Značku PrintLine rádi doporučujeme jak firemním, tak i koncovým zákazníkům.

Jan Pospíšil

Product Manager

T.S. Bohemia

---------------------------------------------------

Softcom

Značku PrintLine si oblíbili nejen naši zákazníci, ale i obchodníci. Zboží, které je kvalitní a kryje se velkým množstvím záruk se prodává téměř samo, což u spotřebního materiálu platí dvojnásob. Jako velmi užitečnou hodnotíme zákaznickou linku PrintLine, která nejednou pomohla našim zákazníkům. 

Ondřej Šebek

Product Manager

Softcom


 

 

 


Novinka Brother TN-3380

printline-box.jpg

Do nabídky jsme nově zařadili toner kompatibilní s Brother TN-3380. Použití pro tiskárny: Brother HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, HL-6180DW, MFC-8510DN, MFC-8520DN, MFC-8950DW, ...
Kapacita: 8000 stran při 5% pokrytí